PL KHORINIS PARTY RP
Witamy na stronie serwera Khorinis Party RolePlay gry ''Gothic Multiplayer 2013''. Jeżeli jest to twoja pierwsza wizyta prosimy o rejestracje konta (Brak Rejestracji = Brak pełnego dostępu do forum).
Natomiast jeśli posiadasz już konto, zaloguj się na nie podając login i hasło użytkownika.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

- Khorinis Party Role Play Team

Join the forum, it's quick and easy

PL KHORINIS PARTY RP
Witamy na stronie serwera Khorinis Party RolePlay gry ''Gothic Multiplayer 2013''. Jeżeli jest to twoja pierwsza wizyta prosimy o rejestracje konta (Brak Rejestracji = Brak pełnego dostępu do forum).
Natomiast jeśli posiadasz już konto, zaloguj się na nie podając login i hasło użytkownika.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

- Khorinis Party Role Play Team
PL KHORINIS PARTY RP
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Inna mapa na serwie !

2 posters

Go down

Inna mapa na serwie ! Empty Inna mapa na serwie !

Pisanie  Gość Czw Sty 17, 2013 4:32 pm

Tak się zastanawiam czy to ma jakiś sens robienie serwera na mapie Khorinis. Wiem, że sama nazwa serwera sugeruje, gdzie się rozgrywa akcja, ale jest naprawdę dużo tych serwerów z mapką Khorinis. Może, tak jak Anubis napisał, można by było dać mapkę z Dark Saga. Nie zrozumcie mnie źle, ale trzeba zrobić wreszcie coś nowego. A, jak już zdecydujecie na inną mapkę to trzeba jakąś uniwersalną nazwę, np. "Wojna Potępionych". Co wy na to ?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Inna mapa na serwie ! Empty Re: Inna mapa na serwie !

Pisanie  Gość Czw Sty 17, 2013 4:36 pm

Bo jak będzie cały czas to samo, to będzie mało osób. Wiem, że roboty będzie, ale mamy(napisałem tak, bo mogę pomóc) sporo czasu. Bo zanim wyjdzie nowa wersja Gmp... Zastanawiam się też nad tym, czy może do Gmpa zrobić serwer. No, cóż wasza wola, ale nie zdziwcie się jak będzie mało osób grało. Ja, będę grał Laughing

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Inna mapa na serwie ! Empty Re: Inna mapa na serwie !

Pisanie  Gervoh Sob Sty 19, 2013 4:13 pm

Znasz się na robieniu map?

// Też myślałem o innej mapce.
Gervoh
Gervoh
Admin

Liczba postów : 20
Join date : 27/12/2012

https://khorinisparty.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Inna mapa na serwie ! Empty Re: Inna mapa na serwie !

Pisanie  Gość Nie Sty 20, 2013 1:47 pm

Raczej nie chodziło mi o robieniu mapki od nowa, bo jest to długa robota. Chodziło mi o wycięcie z jakiegoś moda mapkę, czy coś w tym stylu.

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Inna mapa na serwie ! Empty Re: Inna mapa na serwie !

Pisanie  Gervoh Nie Sty 20, 2013 2:05 pm

W sumie można by było, ale ja bym chcial taka mape gdzie sporo można dobudować.
Gervoh
Gervoh
Admin

Liczba postów : 20
Join date : 27/12/2012

https://khorinisparty.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Inna mapa na serwie ! Empty Re: Inna mapa na serwie !

Pisanie  Gość Nie Sty 20, 2013 4:22 pm

Hmm, to można by było wziąć, jak już pisałem mapkę z Dark Saga. Ludzie, w ogóle tego moda chwalą, a jak by był serwer z tą mapką... A, problem nie jest, jeśli chodzi o dobudowanie do tej mapki czegoś. Tylko, to wszystko będzie musiała zrobić jakaś osoba, która się na tym zna. Razz

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Inna mapa na serwie ! Empty Re: Inna mapa na serwie !

Pisanie  Devixon Nie Lut 03, 2013 1:55 am

Znaczy, czy nie zna, nie ma rzeczy trudnych do ogarnięcia, jest tylko lenistwo.

Dobrze, by było jak była by nowa mapa, bo gdzie się zaloguje to albo jedna osoba, albo nikogo nie ma.
Devixon
Devixon

Liczba postów : 4
Join date : 01/02/2013
Age : 30
Skąd : Santocko

Powrót do góry Go down

Inna mapa na serwie ! Empty Re: Inna mapa na serwie !

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach